Odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych Klientów

 1. Jak przygotować zdjęcie w celu zamówienia na ceramikanagrobkowa.pl?
  Oryginalną fotografię należy zeskanować w możliwie największej rozdzielczości (nie mniejszej jak 300 dpi) i zapisać jako plik o rozszereniu: jpg, jpeg, png, gif, bądź pdf. Przy skanie nie stosujemy automatycznej korekty skanu czy jakiejkolwiek kompresji pliku.
 2. Jakie informacje zawrzeć przy zamówieniu on-line?
  Do realizacji zamówienia na ceramikanagrobkowa.pl konieczne będą: rozmiar zamawianej ceramiki, uwagi odnośnie ewentualnej zmiany ubioru, tła, czy dodania efektu na fotografię oraz komplet danych zamawiającego, jak: telefon, nazwisko i adres e-mail.
 3. Czy zdjęcie zamówione na ceramikanagrobkowa.pl będzie trwałe na lata oraz jak je konserwować?
  Zapewniamy, że zdjęcie nagrobkowe nie ulegnie zmianie, ani zniszczeniu przez wiele lat. Zachowana zostanie wyrazistość, połysk i kolory. Ceramika nie wymaga absolutnie żadnej konserwacji, czy pielęgnacji. Wyłącznie uszkodzenia mechaniczne (uderzenie/zarysowanie) lub kontakt z mocnymi kwasami niszczącymi szkliwo są zagrożeniem dla trwałości ceramiki.
 4. Czy zamówienie z ceramikanagrobkowa.pl wysyłacie również pocztą/kurierem?
  Każdą ceramikę pmożemy szybko i bezpiecznie dostarczyć w dowolne miejsce w Polsce.
 5. Czy montaż ceramiki na pomnik jest trudny?
  Gotowy produkt dosłownie każdy może samodzielnie przykleić na nagrobek bez względu na rodzaj materiału, z jakiego został zrobiony. Jedyne co trzeba zrobić, to nałożyć na porcelanę klej, który dołączamy w zestawie z każdym zamówieniem. Ceramikę z nałożonym klejem z wyczuciem należy docisnąć do czystej płyty pomnika, usunąć nadmiar kleju, który wyszedł spod płytki i gotowe.